Lekarz
Małgorzata Filipek-Łukowicz

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Ukończyła specjalistyczne studia podyplomowe „Medycyna Estetyczna” w SWSM w Katowicach.

Lekarz pracujący w Szpitalu im. M. Kopernika oraz im. M. Madurowicza w Łodzi.

W CosinusMed zajmuje się laseroterapią, zabiegami z zakresu toksyny botulinowej, karboksyterapii oraz implantacją nici PDO.

 

 


Kosmetolog
Klaudia Mularczyk-Blejzyk

Absolwentka kierunku „Kosmetologia” w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi.

Posiada liczne certyfikaty z obsługi aparatury kosmetycznej i urządzeń medycznych.

Prężnie działa jako stylista paznokcia.

W CosinusMed zajmuje się kosmetyką pielęgnacyjną twarzy, dłoni oraz stóp.

Wykonuje makijaże na każdą okazję.

Poza tym świadczy zabiegi depilacji laserowej.


Kosmetolog
Anna Konecka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – na kierunku kosmetologia.

Wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów estetycznych i obsługi aparatury medycznej zdobywała podczas licznych szkoleń potwierdzonych certyfikatami.

W CosinusMED zajmuje się zabiegami anty – aging oraz oczyszczającymi skórę, korzystając przy tym z różnorodnych urządzeń specjalistycznych. Jest miłośniczką masek algowych smiley

Zajmuje się ponadto pielęgnacją całego ciała, zabiegami wyszczuplającymi oraz antycellulitowymi. Manicure oraz pedicure nie jest problemem.

Praca, którą wykonuje, jest jej pasją.  Do każdego  klienta podchodzi indywidualnie, zawsze służy pomocą i pomaga dostosować zabiegi tak, aby efekt końcowy spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających.


Anna Świątkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który ukończyła w roku 2011r.

W chwili obecnej kontynuuje naukę na studiach doktoranckich. Ukończyła liczne kursy z zakresu fizjoterapii m.in. PNF, Kinesiology Taping, Terapia Tkanek Miękkich, Kompleksowana Terapia Przeciwobrzękowa.

Do swoich pacjentów podchodzi holistycznie, zawsze szukając przyczyny zaistniałych dolegliwości. Stale poszerza swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

W CosinusMED zajmuje się diagnostyką, wykonywaniem masaży m.in. drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, leczniczy, odchudzający oraz aplikacją plastrów Kinesiology Taping.

 


Klaudia Gruszka

Absolwentka szkoły kosmetycznej przy ul. Królewicza Jakuba w Warszawie.

Do pracy podchodzi z wielką pasją, zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością.

Na co dzień efektywnie łączy pasję z pracą, nieustannie poszerzając swoją wiedzę, śledząc najnowsze trendy w kosmetologii.

Posiada liczne certyfikaty z makijażu permanentnego, henny metodą mayami brow i liftingu rzęs. W pracy stawia na wydobycie naturalnego piękna i najwyższy poziom higieny.

W CosinusMED wykonuje zabiegi z zakresu makijażu permanentnego, pigmentacji ust i powiek oraz przedłużania rzęs metodą 1:1 i 2:1.