Search

MEGA CO2!

Przyjdź do Nas na zabieg z użyciem lasera frakcyjnego na dowolną okolicę i wybierz jeden z darmowych, w tym miesiącu zabiegów:

Osocze bogatopłytkowe lub 3x Terapia Światłem LED!

Osocze - pozyskiwane jest z krwi własnej pacjenta. Stosowane w celu rewitalizacji skóry twarzy, szyi i dekoltu, poprawy jej elastyczności i nawilżenia. Wskazanie do zabiegu stanowi skóra wymagająca odnowy, odżywienia, z objawami starzenia.
Osocze po zabiegu Laserem CO2 przyśpiesza proces gojenia oraz skraca okres rekonwalescencji.
 

Lampa LED - to urządzenie, które wykorzystuje lecznicze właściwości światła LED. Poprzez odpowiednio dobraną długość fali światła, możemy pobudzić zarówno mechanizmy regeneracji komórek skóry, jak i przyśpieszyć czas potrzebny na odbudowę po inwazyjnych zabiegach estetycznych.

Cennik w .pdf

Coraz częściej pytacie nas o cennik w wersji papierowej oraz do ściągnięcia z naszej strony internetowej www.cosinusmed.pl w formacie pdf.

W odpowiedzi na wasze prośby, wrzucamy poniżej linki do cenników poszczególnych kategorii zabiegowych, min. Medycyna estetyczna, Kosmetologia, Masaż oraz Laseroterapia.

W naszej Klinice przy ul. Kościuszki 49/51 w Łodzi, od dnia 30.09, jest dostępna również wersja papierowa cennika (OCZYWIŚCIE BEZPŁATNIE)

Serdecznie zapraszamy!