Search

ENDERMOLOGIA

LPG Cellu M6 Keymodule

Urządzenie keymodule wykorzystuje ekskluzywną technologię, która umożliwia stymulację tkanki łącznej wpływającej pozytywnie na urodę oraz zdrowie. Za pomocą masażu mechanicznego z jednoczesnym podciśnieniem, dochodzi do mechanotransdukcji, która wykorzystuje oddziaływania mechaniczne do wywarcia reakcji komórek tłuszczowych do uwalniania tłuszczu.   Pomaga wymodelować sylwetkę oraz ujędrnić skórę. Przeprowadzone badania wykazały, że jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z nadmierną tkanką tłuszczową, cellulitem oraz wiotką skórą.

Widoczny efekt zabiegów zauważalny jest już po pierwszej sesji, ale dla wymarzonych efektów zaleca się serię 10-12 zabiegów. Masaż próżniowy pomaga w usunięciu nadmiaru zgromadzonych płynów w organizmie. Dodatkowo wykazuje dużą efektywność przy walce z celullitem oraz wiotkością skóry.

Technologia ROLL

Jest to wykorzystanie dwóch, niezależnych rolek, które działają synergicznie. Ich działanie może być ciągłe lub selektywne. Tryb dobierany jest odpowiednio do pacjenta oraz upragnionych efektów, które chce uzyskać.

Roll In polega na obracaniu obu rolek do wewnątrz głowicy. Ten tryb zalecamy osobom, które chcą zniwelować otyłość. Powoduje on wyszczuplenie oraz redukcję tkanki tłuszczowej poprzez stymulację adipocytów, mobilizację tkanki tłuszczowej oraz aktywację procesu lipolizy.
Roll out polega na obracaniu obu rolek do zewnątrz głowicy. Zalecamy go osobom chcącym ujędrnić oraz poprawić napięcie skóry. Ten tryb dodatkowo stymuluje produkcje kolagenu oraz elastyny.
Roll up polega na obracaniu się obu rolek w tym samym kierunku, lecz jedna z nich porusza się szybciej od drugiej. poprawia przepływ limfy, modeluje sylwetkę oraz redukuje cellulit.

Jakie efekty możemy uzyskać?

odmłodzenie- terapia ujędrnia i poprawia elastyczność skóry twarzy, szyi, dekoltu i ramion, wygładza zmarszczki oraz zmniejsza widoczność rozstępów i blizn,
wyszczuplenie- czyli endermologia brzucha, pośladków i ud, modeluje sylwetkę, redukuje tkankę tłuszczową i cellulit,
oczyszczenie – drenaż płynów ustrojowych oraz detoksykacja organizmu, stymuluje krążenie krwi i limfy.

Wskazania:

 • usunięcie nadmiaru zgromadzonej wody w organizmie,
 • zastoje limfatyczne,
 • cellulit,
 • nadwaga,
 • otyłość.

Przeciwwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią,
 • niewydolność wątroby lub nerek,
 • leki rozrzedzające krew,
 • żylaki,
 • choroba nowotworowa,
 • otwarte rany,
 • aktywne stany zapalne.

Cennik:

Jeden zabieg (twarz, 20 minut) - 100,00zł
Pakiet 10 zabiegów (twarz,20 minut) - 850,00zł
Jeden zabieg ( ciało, 30 minut) – 140,00zł   250,00zł
Pakiet 10 zabiegów (ciało,30 minut) – 999,00zł   1299,00zł
Jeden zabieg (ciało, 45 minut) - 170,00zł   250,00zł
Pakiet 10 zabiegów (ciało,45 minut) - 1299,00 zł   1699,00zł

Kostium do endermologii - 70,00 zł

Przy zakupie pakietu 10 zabiegów kostium do Endermologii gratis!

Kupując w CosinusMed dowolny pakiet zabiegowy modelujący sylwetkę otrzymasz dwa pomiary wagą OMRON ( przed i po zakończeniu sesji) za darmoJ