Search

NICI PDO

PDO - co to znaczy?

Polidioksanon (PDO) to silne, syntetyczne włókno, inicjujące procesy produkcji nowego kolagenu i elastyny, skutkujące remodelingiem i liftingiem tkanek.
Dzięki właściwościom kolagenotwórczym PDO pozwala na utworzenie podskórnego stelaża wygładzającego i powstrzymującego grawitacyjne wiotczenie tkanek.

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Efektem zastosowania nici jest poprawa objętości skóry oraz stopniowy, naturalny proces odmłodzenia. Skuteczność PDO potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi, a jego wykorzystanie w wielu gałęziach medycyny i chirurgii zapewnia o wyjątkowym bezpieczeństwie i małoinwazyjności terapii.

Czy nici trzeba usuwać?

Nici rozpuszczają się samoistnie w skórze przez okres 6-8 miesięcy, ale efekty ich zastosowania mogą utrzymywać się do 2 lat.

Rodzaje nici PDO:

  • Mono – nić zbudowana z pojedynczego włókna PDO zespolonego z wysokiej jakości igłą - 59 zł/ szt.

Najpopularniejszy, podstawowy model nici stworzony do przebudowy i rewitalizacji powierzchownych zmarszczek i oznak starzenia. Rekomendowany do delikatnych obszarów i płytkich implantacji. Zbudowany z pojedynczego monofilamentu PDO ułożonego na igle.

  • Mono Eye Cannula – nić zbudowana z pojedynczego włókna PDO umieszczonego w kaniuli - 59 zł/ szt.

Specjalistyczna nić do odbudowy i redermalizacji delikatnej skóry wokół oczu. Zbudowana z pojedynczego włókna polidioksanonowego założonego w komfortową kaniulę łódeczkowatą, zapewniającą bezpieczeństwo i łatwość implantacji. Dzięki kaniuli zabieg ogranicza możliwość wystąpienia zasinień i traumatyzację tkanek.

  • Mono Screw – nić zbudowana z pojedynczego włókna PDO skręconego spiralnie wokół igły - 64 zł/ szt.

Posiada tzw. „pamięć skrętu” co gwarantuje jej spiralne ułożenie wewnątrz
tkanki i uzyskanie delikatnego działania wolumetrycznego. Ze względu na swoje działanie rozprężające, rekomendowana jest do mocniejszego remodelingu, jak i do niwelowania głębszych zmarszczek i bruzd.

  • Mono Eye Screw Cannula – nić zbudowana z pojedynczego włókna PDO spiralnie skręconego i umieszczonego w kaniuli - 64 zł/szt.

Specjalistyczna nić do silnej odbudowy i redermalizacji delikatnej skóry wokół oczu. Zbudowana z pojedynczego włókna PDO spiralnie skręconego i założonego w komfortową kaniulę łódeczkowatą, ułatwiającą implantację i zapewniające wyjątkowe bezpieczeństwo zabiegowe.
Dzięki swojej unikatowej strukturze i splotowi, nitka wykazuje silne działanie wygładzające i rozprężające.

  • Tornado Screw Twin – nić zbudowana z podwójnego włókna PDO skręconego spiralnie wokół igły - 69 zł/szt.

Najsilniej stymulujący model nici stworzony do intensywnej przebudowy i rewitalizacji zaawansowanych zwiotczeń i postępujących oznak starzenia. Zbudowany z 2 filamentów polidioksanonu splecionych ze sobą i skręconych spiralnie wokół igły. Równoczesne zastosowanie 2 nici o wolumetrycznym splocie zapewnia najsilniejsze wypełnienie i remodeling tkanek.

Nici haczykowe COG

- wchłanialny biostymulator o całkowitej degradacji
- aplikacja to nieinwazyjna procedura pozwalająca osiągnąć efekty liftingu chirurgicznego
- bezpieczny i efektywny zabieg o natychmiastowym i długotrwałym efekcie
- naturalne efekty utrzymujące się nawet do 2 lat

  • 4D COG CANNULA

Nici wyposażone w system mikroskopijnych haczyków zwróconych wielokierunkowo i rozmieszczonych w 4-wymiarowej projekcji wokół nici. Dzięki unikatowej strukturze i budowie nić zapewnia natychmiastowy i trwały efekt silnego napięcia i odmłodzenia skóry.

Wskazania do stosowania na twarzy:

– lifting czoła i okolicy brwi
– zwiotczenie powiek
– opadanie brwi

  • 8D COG CANNULA

Nici wyposażone w system mikroskopijnych haczyków zwróconych dwukierunkowo i rozmieszczonych w 8-wymiarowej projekcji wokół nici. Dzięki unikatowej strukturze i budowie nić zapewnia natychmiastowy i trwały efekt silnego napięcia i odmłodzenia skóry.

Wskazania do stosowania na twarzy i ciele:

– przywracanie prawidłowego owalu twarzy
– opadające policzki
– bruzdy nosowo-wargowe
– korekta okolicy jarzmowej
– niwelowanie „chomiczków”
– zwiotczenie skóry w obszarze poniżej żuchwy
– lifting biustu
– lifting ud i ramion
– lifting przedniej ściany brzucha
– lifting pośladków

Haczykowe 4d/8d 499 - 699 od 179 zł do 249 zł