Search

MEZOTERAPIA

Zabieg medyczny polegający na dostarczeniu do skóry (różnych jej warstw) substancji, które działają pozytywnie na jej kondycję. Substancje mogą być wprowadzane za pomocą mikronakłuć lub wtłaczane za pomocą tlenu.

W Naszym Centrum dajemy możliwość ogromnego wyboru, co do rodzaju mezoterapii czy też substancji, których potrzebuje w danym momencie Twoja skóra.

MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Mezoterapia mikroigłowa jest to zabieg wykorzystujący mikronakłucia,  dzięki czemu zostają pobudzone naturalne mechanizmy regeneracji skóry, stymulując tym samym zwiększenie wytwarzania kolagenu i elastyny, co sprawia, że skóra jest jędrna, a zmarszczki wygładzone.

Przeznaczony dla skóry z problemem: zmarszczek, blizn, przebarwień.

W naszym Centrum możemy skorzystać z dermapena, który jest urządzeniem całkowicie automatycznym lub dermarollera.

Cena: 350,00zł

Mezoterapię mikroigłową możemy poszerzyć o zabieg z kwasem lub koktajlem.

W ofercie CosinusMed Łódż dostępne są ampułki:

CytoCare - to ekskluzywne koktajle do mezoterapii francuskiego Laboratorium RevitaCare® dające efekty odmłodzenia i wygładzenia skóry. Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®.

Cena: 350,00zł

Meso BB GLAM - światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok.

Serum Meso BB przeznaczone jest dla europejskiego fototypu skóry - bez nadmiaru tonów żółtych i różowych. Oprócz pigmentów zawiera również substancje kondycjonujące: kwas hialuronowy o wysokim stężeniu, ekstrakt z aloesu i awokado oraz witaminę E.

Cena: 350,00zł

MEZOTERAPIA TLENOWA

Mezoterapia tlenowa jest to świetny zabieg rewitalizujący skórę. Jak sama nazwa wskazuje, główną rolę odgrywa tu tlen.  Pod wpływem ciśnienia tlen przenika w głąb skóry. W wyniku czego wszystkie tkanki zostają dotlenione, uruchamiając tym samym regeneracyjne procesy w komórkach, skóra staje się jędrna i elastyczna!
Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

Zabieg można łączyć z ampułką z kwasem hialuronowym, substancjami nawilżającymi lub   odżywiającymi.

Cena zabiegu z wykorzystaniem ampułki:  190,00zł

Mezoterapia bezigłowa (ELEKTROPORACJA)

Zjawisko elektroporacji wykorzystuje działanie fali elektromagnetycznej w postaci krótkotrwałych elektroimpulsów. W błonie komórkowej powstają na krótko mikropory, przez które substancje aktywne mogą wnikać w głąb skóry.

Zabieg mezoterapii bezigłowej wzmacnia tkanki skóry i buduje zarysy twarzy. Główną zaletą zabiegu jest bezinwazyjność. Nie używamy igły.

Po zabiegu skóra jest widocznie wygładzona, nawilżona.

Osiągamy naturalny efekt liftingu bez skalpela.

Cena:
Zabieg z ampułką: 160-210zł
Twarz, szyja, dekolt z ampułką: 270-310zł

Jeśli chcesz wykonać zabieg na więcej niż jedną okolicę, proponujemy korzystne rabaty:
Na dwie okolice -10%
Na trzy okolice -15%

MEZOTERAPIA DERMAROLLEREM NA CIAŁO

Idealny zabieg pobudzający komórki skóry do pracy. Niweluje cellulit, rozstępy, wygładza skórę. Dermaroller to urządzenie przypominający mały wałek z dużą ilością mikroigieł. Spektakularne efekty widoczne są już po kilku zabiegach. Systematycznie powtarzane dają efekt rozjaśnienia i rewitalizacji skóry, redukcji przebarwień, poprawy napięcia i grubości skóry.  

Wybrany obszar np. uda, pośladki, łydki, brzuch, biodra

Cena: 220zł

Zabieg można łączyć z użyciem ampułki z 10% kofeiną. Idealne połączenie dające efekt redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz cellulitu.

Cena zabiegu z 1amp: 220,00zł
Cena zabiegu z 2amp: 250,00zł
Cena zabiegu z 3amp: 270,00zł