Lekarz

Małgorzata Filipek-Łukowicz

Absolwentka wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

Ukończyła specjalistyczne studia podyplomowe „ Medycyna Estetyczna” w SWSM w Katowicach.

Lekarz pracujący w Szpitalu im. M. Kopernika oraz im. M. Madurowicza w Łodzi.

W CosinusMed zajmuje się laseroterapią, zabiegami z zakresu toksyny botulinowej, karboksyterapii oraz implantacją nici PDO.

 

Kosmetolog

Anna Konecka

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na kierunku kosmetologia. Wiedzę i doświadczenie w zakresie zabiegów estetycznych i obsługi aparatury medycznej zdobywała podczas licznych szkoleń potwierdzonych certyfikatami.

W CosinusMED zajmuje się zabiegami anty – aging oraz oczyszczającymi skórę, korzystając przy tym z różnorodnych urządzeń specjalistycznych i produktów kosmetycznych wysokiej klasy.

Manicure i pedicure również nie są problemem. Praca, którą wykonuje, jest jej pasją. Do swoich klientów podchodzi indywidualnie, zawsze służy pomocą i pomaga dostosować zabiegi tak, aby efekt końcowy spełnił oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

 

Anna Świątkowska

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi który ukończyła w roku 2011, dalej kontynuuje naukę na studiach doktoranckich.

Ukończyła liczne kursy z zakresu fizjoterapii m.in. PNF, Kinesiology Taping,Terapia Tkanek Miękkich,Kompleksowana Terapia Przeciwobrzękowa.

Do swoich pacjentów podchodzi holistycznie zawsze szukając przyczyny zaistaniałych dolegliwości. Stale poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

W CosinusMED zajmuje się diagnostyką, wykonywaniem masaży m.in. drenaż limfatyczny, masaż klasyczny, leczniczy, odchudzający oraz aplikacją plastrów Kinesiology Taping.

 

Stylistka paznokci

Marta Romanowska

Wszystko zaczęło się od makijażu… Właśnie make-up zapoczątkował miłość do branży beauty. „Pięknie wykonturowana twarz, idealnie dobrany do cery podkład, współgrający z cieniem do powiek i szminką dodają pewności siebie każdej kobiecie”- właśnie dlatego moja praca to moja pasja i sposób na  życie.   

Paznokcie zrobione przez Martę to małe dzieła sztuki. Pyłki, kryształki,  ombre, naklejki i ręcznie malowane zdobienia nie stanowią wyzwania. Jak sama o sobie mówi „Stylizacja paznokci nie jest moją pracą. To moje hobby, dlatego biorę udział w licznych szkoleniach u najlepszych instruktorów i dalej chcę się rozwijać”.  

Makijaż, manicure i pedicure, przedłużanie paznokci żelem lub akrylem to jeszcze nie wszystko.

W ofercie zabiegów wykonywanych przez Martę znajduję się ponadto henna i regulacja brwi i rzęs, henna pudrowa i depilacja woskiem.

 

Licencjonowany kosmetolog
Dyplomowana wizażystka

Kornelia Gubała

Ukończyła studia wyższe na kierunku kosmetologia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Nysie, aktualnie jest w trakcie studiów magisterskich w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia, specjalność: podologia.

Pasjonatka swojego zawodu ... stawia przede wszystkim na rozwój. Każdego dnia zapoznaje cały Zespół CosinusMed z nowinkami i ciekawostkami ze świata branży Beauty.

Samodzielnie prowadzi specjalistyczny profil na Instagramie o tematyce urody, a także pisze bloga, w którym zdradza kulisy swojego zawodu.

 

Masażystka

Jenie Relativo

Absolwentka kierunku masażysta w  akredytowanej przez TESDA Szkole Masażu w Ozamis w Filipinach.

Ukończyła liczne kursy masażu z wyróżnieniem, w tym kurs „Spiritual Therapeutic Massage”

W CosinusMed wykonuje masaże filipińskie, relaksacyjne, gorącymi kamieniami oraz z użyciem olejków eterycznych

Może poszczycić się unikalną umiejętnością przywracania dobrej energii.