Search

Medycyna Estetyczna

Medycyna estetyczna zajmuje się nie tylko upiększaniem, ale także poprawą zdrowia … zarówno fizycznego, jak i  sfery psychicznej, w tym naszej samooceny.

Przede wszystkim bezpieczeństwo…

Zabiegi wykonywane są wyłącznie przez lekarzy medycyny, którzy ukończyli podyplomowe studnia z zakresu medycyny estetycznej.

Jakość…

Pracujemy wyłącznie  na urządzeniach  posiadających certyfikaty CE/FDA oraz na  preparatach z certyfikatami bezpieczeństwa.

Ceny…

W ofercie możliwość wykorzystania rabatu oraz skorzystania z systemu ratalnego. Nawiązaliśmy współpracę z firmą MediRaty.

OFEROWANE PRZEZ CENTRUM ZABIEGI

HYA CORP BODY CONTOURING MLF1 

Preparat HYA CORP MLF1 został stworzony do przywrócenia utraconej objętości oraz konturowania powierzchni ciała. Preparat HYA Corp MLF1 to sterylny, biologicznie zgodny implant żelowy, który został wytworzony z kwasu hialuronowego uzyskanego w wyniku fermentacji.

CELLBOOSTER® - ekskluzywny wyrób medyczny!

Preparat łączy w sobie siłę natury oraz najnowsze innowacje w medycynie anti-aging i dermatologii. Jest to unikalny kompleks nieusieciowanego kwasu hialuronowego, aminokwasów i witamin, który został stworzony, aby zaspokoić potrzeby fizjologii skóry w medycynie estetycznej.

STYMULATORY TKANKOWE

Stymulatory to swoista innowacja w zakresie medycyny estetycznej. Preparaty te, podawane zazwyczaj metodą punktowej iniekcji, stanowią alternatywę dla powtarzalnych zabiegów z użyciem kwasu hialuronowego. Stosowanie tzw. wypełniaczy w obrębie twarzy daje po kilku latach, efekt spuchnięcia danej okolicy lub wymaga od zabiegowca użycia większej objętości preparatu.

Toksyna botulinowa (BOTOKS)

Toksyna botulinowa inaczej jad kiełbasiany. Egzotoksyna wytwarzana przez bakterie beztlenowe. Działanie botuliny polega na porażeniu skurczu mięśnia i jednoczesnym niwelowaniu powstających zmarszczek mimicznych twarzy, w leczeniu bólów migrenowych głowy, nadpotliwości skóry, bruksizmu, uśmiechu dziąsłowego.

Przeciwskazania:

 • ciąża i karmienie piersią
 • choroby autoimmunologiczne, jak np. reumatoidalne zapalenie stawów, stwardnienie rozsiane, myastenia gravis.
 • stosowanie antykoagulantów
 • nadwrażliwość na preparat
 • czynna opryszczka
 • miejscowe infekcje skóry
 • stosowanie leków: aminoglikozydy, aminochinolony, D-penicylamina, cyklosporyna, tubokuraryna, sukcynylocholina, linkomycyna

Zalecenia pozabiegowe:

 • przez 4 godziny od iniekcji nie pochylać głowy, nie przebywać w pozycji leżącej
 • przez 3-4 dni nie wykonywać intensywnych ćwiczeń fizycznych
 • nie masować miejsc iniekcji
 • przez około tydzień nie korzystać z sauny, solarium, nie należy wykonywać innych zabiegów w miejscu opracowanej okolicy.

KWAS HIALURONOWY

Kwas hialuronowy to organiczny związek chemiczny występujący we wszystkich organizmach. Jego zadaniem jest wiązanie wody. W zależności od stopnia usieciowania posiada różną gęstość oraz stopień wiązania cząsteczek wody, dzięki czemu wykazuje różną trwałość w zabiegach medycznych. Używany do korygowania nierówności, nadawania objętości wargom ust. Idealnie nadaje się do podnoszenia policzków, modelowania owalu twarzy.

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Jest to recepta na ujędrnienie skóry oraz redukcję rozstępów i blizn. Ta innowacyjna metoda, swoją skuteczność zawdzięcza połączeniu mikronakłuwania (na głębokość do 3,5mm) z jednoczasowym, precyzyjnym podgrzewaniu tkanek (nawet do 60oC). Synergia działania tych dwóch niezależnych metod potęguje efekt, pozostając przy tym techniką bardzo bezpieczną.

Plazma Skin

Jest to pierwsza nielaserowa technologia stosowania do odmładzania skóry, poprawy linii twarzy, usuwania zmarszczek i plam pigmentacyjnych, zatwierdzona do stosowania przez amerykańską FDA. Plazma określana jest nazwą – czwarty stan materii, jest to zjonizowana materia składająca się z cząstek naładowanych elektrycznie dodatnio (kationów, jąder atomowych), ujemnie (anionów, elektronów) oraz obojętnych rodników atomowych, w stanie skupienia przypominającym gaz.

Urządzenie przekształca obojętne cząsteczki azotu w stan plazmy, która kierowana jest na skórę za pomocą dyszy kwarcowej w formie milisekundowych impulsów. Dostarczana w formie plazmy energia, wywołuje efekt termiczny, który usuwa z powierzchni skóry stare, zdegenerowane komórki oraz inicjuje podskórną syntezę kolagenu. Nasze urządzenie posiada certyfikat CE.

FIBRYNA, OSOCZE BOGATOPŁYTKOWEZabiegi z wykorzystaniem własnych komórek krwi.

Osocze bogatopłytkowe powoduje pobudzenie fibroblastów. Dochodzi do wzrostu syntezy kolagenu, wzrostu gęstość skóry. Dodatkowo zabiegi z użyciem fibryny maja zastosowanie przeciwzmarszczkowe. Dzięki gęstemu utkaniu fibryna może służyć jako wypełniacz bruzd i zmarszczek.

Wskazania:

 • skóra wymagająca rewitalizacji
 • zmarszczki
 • leczenie rozstępów, blizn, przebarwień,
 • wspomagająco leczenie łysienia
 • zabieg uzupełniający po laseroterapii

Przeciwskazania:

 • choroby krwi, jak np.: małopłytkowość
 • przyjmowanie niesteroidowych leków przeciwzapalnych kwasu acetylosalicylowego
 • choroby nowotworowe, w tym białaczka, szpiczak
 • ostre stany chorób autoimmunologicznych
 • ciąża i karmienie piersią
 • - choroby wątroby

Opis i efekty zabiegu:

Przed zabiegiem należy zadbać o odpowiednie nawodnienie i przyjąć minimum 1,5 litra płynów.

Zabieg polega na podaniu osocza i/lub fibryny bogatopłytkowej  w miejsce wymagające regeneracji. Od pacjenta pobierana jest próbka krwi, która następnie jest poddawana wirowaniu, po czym odwirowane osocze/fibryna jest podawane dobraną przez lekarza techniką. Przed zabiegiem pacjent może przyjąć 1-2 tabl 500 mg paracetamolu, nie należy stosować przed zabiegiem niesteroidowych leków przeciwzapalnych.

Pierwsze efekty są widoczne około tydzień po zabiegu, celem uzyskania pełnego efektu należy wykonać serię zabiegów w odstępie 3-4 tygodniowym.

KARBOKSYTERAPIA

Zabieg polegający na precyzyjnym podskórnym lub śródskórnym wstrzyknięciu odpowiednich dawek certyfikowanego dwutlenku węgla.

CO2 w organizmie pełni wiele funkcji, min. jest odpowiedzialny za regulację przepływu krwi oraz rozszerzenie naczyń krwionośnych. Zabieg wstrzyknięcia gazu w skórę poprawia jej ukrwienie oraz stymuluje komórki do odnowy.

W Naszym Centrum korzystamy z jedynego, polskiego, certyfikowanego urządzenia Medika! Carboxytherapy wykorzystuje do pracy medyczny dwutlenek węgla LAPAROS. Gaz charakteryzuje się sterylnością oraz czystością na poziomie 99,5%

JALUPRO AMINOKWASOWA TERAPIA ZASTĘCZA​

JALUPRO® to linia preparatów będących odkryciem włoskiej firmy Professional Dietetics. Powstała w wyniku wieloletnich badań biotechnologicznych, a jej opatentowana formuła to wysokie stężenie kwasu hialuronowego oraz kompleksu aminokwasów.

Terapia preparatami JALUPRO skutecznie odżywia tkanki po inwazyjnych terapiach. Znalazła zastosowanie w walce z bliznami, zmarszczkami, rozstępami . Aminokwasowa Terapia Zastępcza JALUPRO może być stosowana zarówno na twarz jak i całe ciało.

W Naszym Centrum oferujemy zabiegi z użyciem Jalupro®, Jalupro HMW, Jalu-Toxin. Dostępny jest również Jalupro@drink.

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Lipoliza iniekcyjna jest niechirurgiczna metodą usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na wstrzyknięciach roztworu lipodestrukcyjnego, który rozpuszcza komórki tłuszczowe. Następnie adipocyty sa transportowane do wątroby i usuwane z organizmu.

W Naszym Centrum do zabiegu wykorzystujemy preparat: Dermastabilon.

Zabieg przeprowadzany w seriach 2-5 razy. Minimalny odstep między kolejnymi zabiegami to około 4 tygodnie.

NICI PDOZabieg z wykorzystaniem nici z polidioksanu.

PDO to włókno syntetyczne, składające się z jednego ( mono) lub dwóch ( double) skręconych włókien, które rozpuszczają się w tkance.

Polidioksan to materiał stosowany w medycynie od wielu lat, min. Okulistyce, ginekologii, chirurgii plastycznej.

Nici PDO dają efekt spłycenia zmarszczek, poprawy gęstości skóry, poprawy jej ukrwienia.

W Naszym Centrum nici posiadają certyfikat CE.

Zabieg z zastosowaniem nici PDO jest zabiegiem relatywnie mało inwazyjnym. Pacjentka po zabiegu może od razu wrócić do codziennych aktywności.

Efekt w postaci wygładzenia zmarszczek, wzrostu napięcia skóry widoczny jest od razu po zabiegu. Po około 3-4 tygodniach dodatkowo pojawia się efekt wypełnienia danej okolicy.

Efekty otrzymują się przez około 2 lata.