Search

TERAPIA TRĄDZIKU

Zmiany trądzikowe to zmora nie tylko nastolatków, ale również osób starszych. Przyczyn jest wiele m.in. nieprawidłowa praca gruczołów łojowych, zmiany hormonalne, stres, genetyka, niezdrowa dieta czy nieprawidłowa higiena.

Musimy pamiętać, że nie pozbędziemy się problemu w trybie natychmiastowym. Potrzebna jest cierpliwość oraz systematyczna pielęgnacja.

W Naszym Centrum możesz skorzystać z:

KARBOKSYTERAPII

Zabieg polegający na precyzyjnym podskórnym lub śródskórnym wstrzyknięciu odpowiednich dawek certyfikowanego dwutlenku węgla. Działanie dwutlenku węgla wzmaga produkcję nowych naczyń krwionośnych oraz stymuluje komórki do odnowy. Zabieg idealny dla skóry z problemem blizn i przebarwień potrądzikowych.

W Naszym Centrum korzystamy tylko z medycznego dwutlenku węgla, który wykazuje wysoki poziom sterylności i czystości.

Sam Laser wykorzystywany do zabiegu jest certyfikowanym urządzeniem do karboksyterapii.

Cena zabiegu na twarz: 169,00zł

PEELINGU WĘGLOWEGO

Zabieg z użyciem lasera  wykorzystującego zjawisko selektywnej fototermolizy, celem niszczenia bakterii oraz ograniczenia aktywności gruczołów łojowych.

W pierwszej kolejności na twarz nakładana jest maska węglowa, następnie na miejsca pokryte węglem działamy światłem lasera.

Zabieg jest praktycznie bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia.

Cena zabiegu na twarz: 199,00zł

HIFU

Idealny zabieg w przypadku zmian potrądzikowych, blizn (nawet tych głębokich). Jest to metodą bezinwazyjną, która nie narusza wierzchnich warstw naskórka. Zazwyczaj wystarcza jeden zabieg.  Pod wpływem ciepła, dochodzi do produkcji nowych pokładów kolagenu i elastyny, dzięki czemu blizny stają się mniej widoczne.

W trakcie zabiegu pacjent odczuwa jedynie ciepło.

Cena zabiegu na twarz: 1799,00zł

Radiofrekwencja bezigłowa

Zabieg z użyciem lasera RF polega na  dostarczeniu do głębszych warstw skóry fali elektromagnetycznej. Dochodzi do lokalnego ogrzania tkanki, skurczu włókien kolagenowych oraz w następstwie produkcji nowych pokładów kolagenu i elastyny. Ubytek tkanki w postaci blizny zostaje wypełniony .

Zabieg jest bezbolesny i nie wymaga stosowania znieczulenia.

Cena zabiegu na twarz: 499,00zł